econopack-team

Vårt team

Vi finns här, nära till hands för att besvara era frågor. Kontakta vår kundtjänst eller skrolla vidare för att hitta kontaktuppgifterna till samtliga medarbetare.

maila oss

ring oss

skicka brev

Markus Hansson

Markus Hansson

Vice VD

031-44 71 95
0739-77 53 48

markus.hansson@econopack.se

Marcus Liljevall

Marcus Liljevall

Försäljningschef

031-44 71 94
0768-36 01 11

marcus.liljevall@econopack.se

Henrik Påhlsson

Henrik Påhlsson

Ekonomichef

031-44 71 98
0734-14 93 90

henrik.pahlsson@econopack.se

Göran Berndtsson

Göran Berndtsson

Försäljning

031-44 71 91
0708-44 71 90
goran.berndtsson@econopack.se

Evelina Lindgren

Hanna Orderud

Försäljning

031-78 85 470
hanna.orderud@econopack.se

 

Mattias Bladh

Mattias Bladh

Projektkoordinator

031-44 71 99
mattias.bladh@econopack.se

Mattias Ejdestig

Mattias Ejdestig

Projektkoordinator

031-44 71 97
mattias.ejdestig@econopack.se

Evelina Lindgren

Anton eriksson

Projektkoordinator

031-44 71 96
anton.eriksson@econopack.se

 

Pia Cevik

Pia Cevik

Ekonomi

031-44 71 93
pia.cevik@econopack.se

Stefan Ackerud

Stefan Ackerud

Logistikansvarig

031-44 71 92
stefan.ackerud@econopack.se

Evelina Lindgren

Evelina Lindgren

VD


info@econopack.se

Hitta oss

Vårt kontor ligger i Mölndal, närmre bestämt på Jolengatan 19.

Vad väntar du på?

Boka in ett teamsmöte och påbörja resan mot en smartare och mer ekonomisk förpackningslösning redan idag.

Jolengatan 19, 431 49 Mölndal 

Postadress: Box 16, 431 21

Jolengatan 19, 431 49 Mölndal   Postadress: Box 16, 431 21