Välj en sida

Kontakta Oss

Info

Om du har frågor eller funderingar så är du alltid välkommen att höra av dig till oss. Vi finns här för att besvara dina frågor och du når oss enkelt via både mail och telefon. Lite längre ner på sidan hittar du kontaktuppgifter till hela vårt team.

Telefon: 031 44 71 90

Mail: info@econopack.se

Vårt Team

Stefan Ackerud

Stefan Ackerud

Logistikansvarig

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör leveranser och lagerhantering.

Telefon: 031 44 71 92
ackerud@econopack.se

Mattias Ejdestig

Mattias Ejdestig

Projektkoordinator

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör befintliga och nya projekt.

Telefon: 031 44 71 97
mattias.ejdestig@econopack.se

Göran Berndtsson

Göran Berndtsson

Säljare

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör utveckling och försäljning.

Telefon: 031 44 71 91 gb@econopack.se

Markus Hansson

Markus Hansson

Säljare

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör utveckling och försäljning.

Telefon: 031 44 71 95
markus.hansson@econopack.se

Mattias Bladh

Mattias Bladh

Projektkoordinator

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör befintliga och nya projekt.

Telefon: 031 44 71 99
mattias.bladh@econopack.se

Marcus Liljevall

Marcus Liljevall

Säljare

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör utveckling och försäljning.

Telefon: 031 44 71 94
marcus.liljevall@econopack.se

Pia Cevik

Pia Cevik

Ekonomiansvarig

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör fakturering och ekonomi.

Telefon: 031 44 71 93
pia.cevik@econopack.se

Henrik Påhlsson

Henrik Påhlsson

Försäljnings & Platschef

Jag kan hjälpa dig med frågor som rör utveckling och försäljning.

Telefon: 031 44 71 98
henrik.pahlsson@econopack.se

Hitta Oss

Adress

Econopack AB
Ögärdesvägen 12 A
433 30 Partille

                                        

 

Kontakt

Telefon: 031 44 71 90